Wizyta w Szkole Podstawowej Nr 6


4 maja mieliśmy nie lada gratkę- JAGÓDKI udały się z wizytą do pobliskiej Szkoły Podstawowej Nr 6. Przewodnikiem była babcia Huberta Śmiałka z naszej grupy, p. Elżbieta Kwiecień, która najpierw pokazała nam szkolną bibliotekę oraz salę gimnastyczną, a następnie zaprowadziła nas na lekcję do kl. II. Wspólnie z uczniami, z których niektórzy to wychowankowie naszego przedszkola, tworzyliśmy prace plastyczne o tematyce wiosennej. 

Fajnie było móc pracować razem ze starszymi kolegami, obejrzeć ich klasą, poznać wychowawczynie. Gościliśmy w klasach pani Beaty Feret oraz pani Agnieszki Drozdowskiej. Pani przygotowała ciekawe materiały plastyczne, które pozwoliły nam stworzyć małe dzieła.

sztuki.

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już dzwonił dzwonek na przerwę i trzeba było się żegnać z  uczniami i ich Panią. Jeszcze pamiątkowe zdjęcia i p. Kwiecień zaprowadziła nas do kolejnej klasy, tym razem na lekcję języka angielskiego.

I znów bardzo dużo się działo, bo przygotowano dla nas tańce z angielskim instruktarzem. Śmiechu było przy tym niemało! 🙂  Na zdjęciach widać, jak świetnie się bawiliśmy.

Teraz już wiemy, jak wygląda szkoła, znamy już trochę układ budynku, a przede wszystkim bardzo już jesteśmy ciekawi, jak to będzie, gdy sami wkrótce zostaniemy uczniami! Choć bardzo lubimy nasze przedszkole, to na szkołę czekamy z niecierpliwością.

Bardzo miło i intensywnie upłynęły nam chwile w SP6,  dziękujemy bardzo wszystkim Paniom i uczniom, a w szczególności p. Elżbiecie Kwiecień za zaangażowanie i poświęcony czas oraz słodkie upominki na zakończenie spotkania

Zapraszamy do galerii zdjęć grupy JAGÓDKI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *