BEZPIECZNE WAKACJE – POLICJA W PRZEDSZKOLU

Jest to zbiór emotikon o tematyce wakacje i lato. Ukazują co można robić na  wakacjach. Są tu emotik... | Smiley emoji, Animated smiley faces, Funny  emoticons

Dnia 22 czerwca 2022 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.  Tematem przewodnim spotkania z przedszkolakami było bezpieczeństwo podczas zbliżających się wakacji. Przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię. Omówiliśmy sytuację, jak się zachować , gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy. Przypomnieliśmy jak bezpiecznie bawić się w domu, przedszkolu i podczas wakacji.

Galeria – Wspólne zdjęcia – Przedszkole Miejskie nr 3 w Mielcu (pm3.mielec.pl)

Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" -  Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek"