BIEDRONKI

Nauczycielki:

mgr Bożena Jędrychowska

mgr Sabina Wnuk

W DNIU BABCI I DZIADZIA

Będę konstruktorem! Mateuszek zbudo

wał piękny, „działający” wiatrak.

ROBIMY SOK OWOCOWY

Dzisiaj (18.11) Biedronki ciężko pracowały. Przygotowały dwie miski owoców, z których następnie wykonały wspaniały, zdrowy napój. Przy okazji sprawdziły, że ręczne wyciskanie owoców wymaga sporo siły. Dowiedziały się, że prąd bardzo ułatwia pracę. Zajęcia zakończyła degustacja napoju.

PrzedszkoLandia ~ przedszkolne inspiracje: DZIEŃ UŚMIECHU 🙂

DZIEŃ UŚMIECHU

Uśmiechnij się rano uśmiechnij w południe i zawsze cudnie. W czasie zabawy i zajęć uśmiechaliśmy się do siebie nawzajem. Chcemy by ten uśmiech był zawsze z nami 🙂

warzywa - MGBP w Poniatowej

WYCIECZKA DO SKLEPU

Dzieci odwiedziły sklep spożywczy Delikatesy w galerii Aura.Spotkaly panie ekspedientki i przyjrzały się ich pracy . Rozpoznawały warzywa i owoce. Swoją wiedzą podzieliły się z rodzicami, którzy w tym sklepie robią zakupy. Na zakończenie pani kierownik przygotowała słodką niespodziankę. Dziękujemy.

DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka czekała niespodzianka: 'Przyleciały samoloty lecz nie narobiły psoty. Lizaki chłopcom podarowały, i z chłopcami zostać chciały!” Samolotów wystarczyło dla wszystkich.
Kochanym chłopcom życzymy dużo uśmiechów i odlotowych pomysłów!

URODZINY HANI, SARY I OLI I.

Życzymy dziewczynkom dużo radości uśmiechu zdrowia i samych wspaniałych dni. By pobyt wśród przedszkolaków dawał im dużą satysfakcję i zadowolenie.

WYCIECZKA DO LASU

Ważnym wydarzeniem w naszej grupie było wyjście do pobliskiego lasu. Dzieci podziwiały jesienne drzewa i ich wielobarwne liście. Wsłuchiwały się w głosy lasu, szukały wiewiórki. Ponadto oglądały miejsca, gdzie mogą być kleszcze. Na koniec odpoczywały w zaciszu leśnej ławeczki. Do kącika przyrody zebrały dary lasu: szyszki i żołędzie, po czym bezpiecznie wróciły do przedszkola.