Krasnoludki

mgr Renata Szumełda

mgr Sabina Wnuk

„PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNA UROCZYSTOŚĆ, KTÓRA ODBYŁA SIĘ W GRUPIE KRASNOLUDKÓW W DNIU 10.11.2020 r,

DZIECI PIĘKNIE UBRANE POWIEDZIAŁY WIERSZ: „MAM 3 LATKA”. BAWIŁY SIĘ DO MUZYKI, „WYPRAWA KRASNOLUDKÓW DO LASU”, ZATAŃCZYŁY TANIEC „GROZIK” ORAZ ZAŚPIEWAŁY PIOSENKĘ „MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI”. NA KONIEC WYSTĘPU ZŁOŻYŁY „ŚLUBOWANIE”

I ZOSTAŁY PASOWANE PRZEZ PANIĄ DYREKTOR NA PRZEDSZKOLAKA. OTRZYMAŁY ODZNAKI: „JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK”.

WIELKĄ NIESPODZIANKĄ OKAZAŁ SIE SŁODKI UPOMINEK W POSTACI TORTU, KTÓRY WSZYSTKIM DZIECIOM BARDZO SMAKOWAŁ. KAŻDY PRZEDSZKOLAK OTRZYMAŁ UPOMINEK.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIU UROCZYSTOŚCI.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.

POMARAŃCZE - Gify i Obrazki na Animowane-Gify.pl

„ZABAWY Z KOLOREM POMARAŃCZOWYM”

„MARCHEWKA ZAWSZE TEN KOLOR KRYJE, BYWAJĄ TAKIE RÓWNIEŻ I DYNIE”

Zagadką rozpoczęły się zabawy z kolorem pomarańczowym. Następnie dzieci biegały przy muzyce, a na przerwę szukały przedmiotów w kolorze pomarańczowym. Dziecko, które znalazło przedmiot dostało koronę. Ponadto KRASNOLUDKI układały talerzyki pomarańczowe na lince. Zadaniem plastycznym było pokolorowanie pomarańczy i mandarynek. Na koniec zajęć przedszkolaki zjadły owocowy pomarańczowy poczęstunek w postaci mandarynki.

„CZYSTE RĘCE ZDROWIA WIĘCEJ”

W miesiącu wrześniu 2020r w naszej grupie odbyły się następujące wydarzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć grupy KRASNOLUDKI

Urodziny Zuzi -15.09 – wspólne składanie życzeń, odśpiewanie 100 lat, słodki poczęstunek.

Nasze Przedszkole przy ZS im. H. Sienkiewicza w Wojcieszkowie: Urodziny Mai

Pierwszy spacer z wężem Karolem.

Wąż spacerowy Olsztyn - Sprzedajemy.pl

„Powitanie Jesieni”-23.09 – zabawy z Panią Jesienią : wspólne tańce, śpiewanie piosenek, rozwiazywanie zagadek .

Koncert ,,4 pory roku – jesień” – Przedszkole nr 3 Ługuś

„Dzień koloru fioletowego”-25.09- zapoznanie z nazwą miesiąca związaną z wrzosami, zabawy taneczne z balonami fioletowymi, szukanie przedmiotów fioletowych, wyklejanie winogrona fioletową plasteliną, degustacja winogrona.

Fioletowe róże GIF - Pobierz i Udostępnij na PHONEKY

Nasza piosenka „KRASNOLUDKI”

My jesteśmy krasnoludki,
Hopsa sa, hopsa sa,