STRAŻACY W PRZEDSZKOLU

Wizyta strażaków w naszym przedszkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się w dniu 11.05.2022 r. W trakcie spotkania strażacy zapoznali dzieci z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać Straż Pożarną.

Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy strażacy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę. Duża część przedszkolaków, szczególnie chłopcy, postanowili w przyszłości zostać strażakiem.

Zapraszamy do galerii zdjęć wspólnych.