• POWITANIE JESIENI

23.09.2024 r.  ( poniedziałek ) w naszym przedszkolu

Powitaliśmy Jesień.  Wszystkie dzieci miały na

sobie ubrania w kolorach jesiennych

( żółty, czerwony, pomarańczowy, zielony ).

• "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA"

• „Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W piątek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Na podwieczorek dzieci degustowały torty - z logo swojej grupy. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• AUDYCJA MUZYCZNA - TANIEC TOWARZYSKI

• Dnia 18.09.2024 r.  w naszym przedszkolu odbyła się  audycja szkoły muzycznej Yamaha. Nosiła ona tytuł: Taniec towarzyski. Dzieci obejrzały tańce standardowe takie jak: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot oraz tańce latynoamerykańskie: samba, cha cha, rumba, jive, które zaprezentowali nasi niezwykle uzdolnieni goście. Przedszkolaki były oczarowane umiejętnościami tancerzy i z przyjemnością obejrzały zaprezentowany pokaz tańca.

• GOŚCIE W PRZEDSZKOLU - SPOTKANIE Z PANIAMI POLICJANTKAMI

• 17.09.2024 r. najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjantek. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta. Rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypominali również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu policyjnego. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

• POMOC

• POMAGAMY

POWODZIANOM !

WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA PROSIMY O POMOC DLA POWODZIAN