• Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą!

4 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać kotki, królewny, motylki, strażaków, policjantów, piratów, Spider-Mana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci!

Wszyscy uczestnicy balu bawili się w sali MOTYLKÓW, która na ten dzień zamieniła sie w prawdziwą salę balową. Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

• URODZINY RADOSŁAWA - BIEDRONKI

• Niech każdy kolejny dzień będzie tak kolorowy, jak dzień Twoich urodzin. Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń i samych powodów do radości. Pamiętaj, by nigdy nie tracić dziecięcej pogody ducha, szczerości i radości.