• Na naszej stronie znajdziesz bieżące informacje z życia przedszkola i wiele innych informacji!
  • Aktualności

     • WYCIECZKA DO MUZEUM REGIONALNEGO W MIELCU

      29.04.2024 r. dzieci z grupy MOTYLKI były w Pałacyku Oborskich w Mielcu. Dowiedziały sie tam, że końcu XIX w. dobra mieleckie stały się własnością rodziny hrabiów Oborskich. Hrabia Wacław Oborski po kilku latach mieszkania w starej siedzibie, postanowił gruntownie ją przebudować, stosownie do zajmowanej pozycji społecznej i panującej mody. Projekt wykonał rzeszowski architekt, Kazimierz Hołubowicz. Pałacyk Oborskich wybudowany został ok. 1905 r. Zyskał wygląd dużej podmiejskiej willi dobudowanej od frontu do starego dworu z końca XVIII w. Całość tworzy dzisiaj nieregularną bryłę o malowniczych kształtach, złożoną z części parterowych i piętrowych, nakrytych dachami o zróżnicowanych kształtach, pokrytych dachówką ceramiczną w różnych odcieniach czerwieni i urozmaiconych lukarnami. Wygląd nowej siedziby Oborskich odegrał dużą rolę w życiu Mielca, stając się wzorem do naśladowania przy

     • URODZINY HUBERTA - MISIE

      "Wesołych urodzin! Niech ten dzień będzie pełen radości, uśmiechu i wszystkich Twoich ulubionych rzeczy. Niech każdy dzień będzie tak szczególny jak ten i niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia.

      Życzymy Ci zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego!"

     • Teatrzyk "Zaczarowane źródełko"

      Dnia 22.04. 2024 r. do naszego przedszkola przybył teatr „Skrzat” z Krakowa. Tym razem aktorzy przedstawili nam baśń pt. „Zaczarowane źródełko”. Przedszkolaki poznały Jacusia, który chciał zdobyć wodę z zaczarowanego źródełka dla chorej mamy.

      W czasie wędrówki chłopiec przeżył ciekawe przygody spotykając na swojej drodze wiele niezwykłych postaci – wróżkę, duszka leśnego, czarownicę oraz leśnego zbója. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przebieg przedstawienia, a na koniec nagrodziły aktorów oklaskami.

     • AUDYCJA MUZYCZNA - INSTRUMENTY DĘTE BLASZANE

      16 kwietnia (wtorek) w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna, prowadzona przez Szkołę Muzyczną Yamaha dla dzieci z wszystkich grup wiekowych, pt. „Instrumenty dęte blaszane” (trąbka wentylowa, trąbka skrzydłowa, trąbka piccolo, kornet, róg myśliwski, flugelhorn, waltornia, tłumik silent, tłumik jazzowy, tłumik klasyczny i inne).

     • URODZINY OLI - MISIE

      Idzie piesek, idzie misiekkotek, słonik,

      no i lisekWszyscy kroczą z balonami,

      z najlepszymi życzeniami.

      Bo to nadszedł dzień radosny wielce – masz już jeden roczek więcej!

     • ŻYCZENIA WIELKANOCNE

      Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:

      pomyślności, spokoju, zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa

      oraz mnóstwo wiosennego słońca. Niech wielkanocny zając przyniesie radość

      i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

      Wesołego

     • DRZEWKA WIELKANOCNE

      Przed przedszkolem oraz w ogrodzie przedszkolnym zostały

      zawieszone jajka wielkanocne wykonane przez każdą grupę

      różnymi technikami.

     • URODZINY LILI - BIEDRONKI

      Idzie misio, idzie słonik,

      kroczy lalka, za nią konik.

      Wszyscy razem z balonami,

      z najlepszymi życzeniami.

      Moc uśmiechu i radości

      niech w Twym sercu zawsze gości!

     • POWITANIE WIOSNY

      Dzień 21 marca w naszym przedszkolu był szczególnie radosny i kolorowy. Żegnanie zimy i przywitanie wiosny związane jest bowiem z miłymi przeżyciami wszystkich przedszkolaków. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali, żeby wspólnie powitać Wiosnę. Podczas uroczystości dzieci miały okazję przywoływać Wiosnę wierszykami, piosenkami i tańcem oraz zabawą. Aby wiosna przyszła jak najszybciej przeszliśmy ulicami osiedla barwnym korowodem z gaikiem.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 91979