• Na naszej stronie znajdziesz bieżące informacje z życia przedszkola i wiele innych informacji!
  • Aktualności

     • OBCHODY DNIA DZIECKA

      Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a przedszkolaków witały postacie bajkowe. Dużym przeżyciem były odwiedziny piłkarzy ze STALI MIELEC oraz wspólne ćwiczenia ze STALUSIEM, maskotką mieleckiego klubu. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy muzyce oraz zjeżdzająć z dmuchańców. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci lodów. Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawa

     • REKRUTACJA UZUPEŁNIJĄCA

      Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli miejskich

      11 czerwca 2024 r. ruszy rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli miejskich na rok szk. 2024/25. To szansa dla osób, których dzieci nie znalazły miejsca w placówce w pierwszym naborze. Podczas rekrutacji uzupełniającej prowadzony będzie nabór tylko do tych przedszkoli, w których pozostały wolne miejsca. Mogą w niej wziąć udział tylko dzieci zamieszkałe w Mielcu.

     • STRAŻ POŻARNA W PRZEDSZKOLU

      13 maja do naszego przedszkola zostali zaproszeni bardzo wyjątkowi goście,a mianowicie gościliśmy strażaków z jednostki Straży Pożarnej. W trakcie spotkania dzieci wysłuchały opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka,dowiedziały się także w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną i że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, ratują zwierzęta, pomagają przy powodzi. Dzieci mogły z bliska oglądać wozy strażackie i sprzęt pożarniczy.Strażacy zaprezentowali również dzieciom pokaz lania wody.

     • EKOMASZYNY LATAJĄCE

      ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH Z RODZICAMI:

      SOBOTA 18 MAJA

      EKOMASZYNY LATAJĄCE

      warsztaty z materiałów pochodzących z recyclingu
      dla dzieci z mieleckich przedszkoli

      przegląd twórczości przedszkolaków o tematyce lotniczej

      Warsztaty EkoMaszyny latające dla młodszych dzieci pod opieką rodziców CKPiDN - godz. 10.00

     • DYŻUR WAKACYJNY

      Dyżur wakacyjny:

      lipiec 2024 - Przedszkole Miejskie Nr 3

      sierpień 2024 - Przedszkole Miejskie Nr 13

      Prosimy Rodziców o zgłaszanie dzieci na dyżur u nauczycielek

      w grupach do 10 czerwca.

     • CO PISZCZY W TRAWIE? - MIĘDZYPRZESZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

      W naszym przedszkolu w dniu 08.05.2024r odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Co piszczy w trawie”. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci w świat naturalnego piękna i zasobności łąki oraz kształtowanie u nich postawy proekologicznej . Konkurs przeznaczony był dla dzieci z grup integracyjnych z mieleckich przedszkoli (PM-20, PM-16,PM-9, PM-3). Dzieci z pomocą swoich pań malowały farbami motyle na różnych fakturach. Prace dzieci były bardzo kolorowe i starannie wykonane. Komisja konkursowa miała problem z wybraniem I miejsca, dlatego nagrodziła wszystkie prace. Laureaci otrzymali dyplomy oraz upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

     • URODZINY OLAFA I OLIWERA - BIEDRONKI

      Z całego serca pragniemy życzyć wszystkiego najlepszego wspaniałym bliźniakom. W dniu urodzin życzymy Wam spełnienia najskrytszych pragnień, dążenia do tego, co najlepsze, osiągania upragnionych celów, fantastycznego nastroju, pomyślności i dobrego samopoczucia. Niech zdrowie będzie bohaterskim i optymistycznym nastrojem.

     • Majowe święta – dni, o których pamiętamy

      Przed nami czas trzech świąt majowych: 1 Maja – Święto Pracy, 2 Maja – Święto Flagi i 3 Maja – Święto Konstytucji 3 Maja, które są szczególnie ważne w historii Polski.

      Jak co roku, przedszkolaki uczciły te ważne święta patriotyczne.

      Niezwykle ważne jest by od najmłodszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy Polakami i wszystko co polskie jest dla nas ważne i bliskie. Dzieci poznały symbole narodowe, wykonywały flagi, rozwiązywały zagadki, recytowały wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne. Każda grupa znalazła swój sposób, aby uczcić tak ważne święta dla naszej Ojczyzny.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 91971