• OBCHODY DNIA DZIECKA

• Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a  przedszkolaków witały postacie bajkowe. Dużym przeżyciem były odwiedziny piłkarzy ze STALI MIELEC oraz wspólne ćwiczenia  ze  STALUSIEM, maskotką mieleckiego klubu. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy muzyce oraz zjeżdzająć z dmuchańców. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci lodów. Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe medale  ufundowane przez Radę Rodziców. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.  Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

Zapraszamy na stronę FKS STAL MIELEC